Skip to content
Extension House Salon

Cart

Your cart is empty.

Extension House Salon · Veen, nabij Waalwijk

Luxe Haar Extensions

Jouw haar. Jouw transformatie.

Ontdek de perfecte combinatie van lengte, volume en een natuurlijk resultaat met onze Nanoring Extensions en Invisible Butterfly Wefts.

Extension House – Hair Extensions & Care

Meer dan een extensionsalon.

Onze eigen haarlijn. Onze eigen verzorgingslijn. Alles onder één merk.

Bij Extension House combineren we gespecialiseerde haarverlenging met onze eigen haarcollectie en Extension Care verzorgingslijn. Onze producten zijn ook verkrijgbaar via onze webshop.

Persoonlijk advies, zonder onnodig heen en weer rijden.

Stuur ons via WhatsApp een foto van de achterkant van je haar en ontvang vooraf persoonlijk advies over de mogelijkheden. Wij hebben alle natuurlijke haarkleuren op voorraad. Tijdens je afspraak bepalen we samen de perfecte match en plaatsen we direct jouw extensions.

Eén afspraak. Alles voor jouw haar.

Extension House – Salonkwaliteit voor thuis.

Onze expertise

Welke extensions passen bij jou?

Bij Extension House Salon draait alles om een haarverlenging die écht bij je past. Of je nu kiest voor meer volume, extra lengte of een complete verandering: wij zorgen voor een resultaat dat aansluit bij jouw haar, uitstraling en wensen.

Wij zijn gespecialiseerd in twee professionele haarverlengingstechnieken: Nanoring Extensions en Invisible Butterfly Wefts.

Nanoring Extensions geplaatst in donker haar

Nanoring Extensions

Verfijnde haarverlenging, plukje voor plukje.

Nanoring Extensions zijn ideaal wanneer je op een subtiele manier meer lengte en volume wilt creëren. Dankzij de individuele plaatsing kunnen we de extensions nauwkeurig verdelen en afstemmen op jouw eigen haar.

De kracht van Nanorings

Iedere extension wordt afzonderlijk bevestigd met een klein ringetje, zonder gebruik van lijm of warmte. Hierdoor hebben we volledige controle over de verdeling, de hoeveelheid haar en de plaatsing.

Deze verfijnde techniek biedt veel mogelijkheden voor verschillende haartypes, van fijn tot vol haar. Het resultaat? Een mooie, natuurlijke overgang waarbij jouw eigen haar en extensions één geheel vormen.

Lengtes
40, 50 of 60 cm
Onderhoud
Gemiddeld iedere 8 tot 10 weken omhoog plaatsen, afhankelijk van de haargroei.

Ontdek welke lengte en hoeveelheid het beste bij jouw haar passen.

Bekijk prijzen & boek je afspraak
Invisible Butterfly Weft geplaatst in blond haar

Invisible Butterfly Wefts

Volle lengtes. Een verfijnde afwerking.

Voor wie graag meer volume en een volle haarlengte wil, bieden Invisible Butterfly Wefts een prachtige mogelijkheid.

Deze techniek werkt met dunne, flexibele haarbanen waarmee we gericht extra lengte en volume creëren, zonder het haar plukje voor plukje te hoeven verlengen.

Een vol resultaat, met oog voor detail

De haarbanen worden zorgvuldig geplaatst en discreet verwerkt tussen je eigen haar. Door de juiste verdeling, hoeveelheid en lengte te kiezen, creëren we een mooi vallende coupe met een natuurlijke overgang.

Of je nu kiest voor een subtiele volumebehandeling of een volledige haarverlenging: iedere plaatsing stemmen we af op jouw eigen haar en gewenste uitstraling.

Lengtes
40, 50 of 60 cm
Onderhoud
Gemiddeld iedere 5 tot 6 weken omhoog plaatsen, afhankelijk van de haargroei.

Ontdek de mogelijkheden van Invisible Butterfly Wefts bij Extension House Salon.

Bekijk prijzen & boek je afspraak

Persoonlijk advies. Een resultaat op maat.

Twijfel je welke techniek, lengte of hoeveelheid extensions het beste bij je past?

Tijdens je afspraak bekijken we jouw haar en bespreken we jouw wensen. We houden verschillende lengtes en hoeveelheden bij je haar, zodat je kunt zien wat bij je past.

Daarna plaatsen we de extensions direct. Zo weet je precies waar je voor kiest en verlaat je de salon met jouw nieuwe look.

Echte klanten, echte resultaten

Echte resultaten van onze eigen klanten.

Voor de behandeling, klant 1 Voor
Na de behandeling met extensions, klant 1 Na
Voor de behandeling, klant 5 Voor
Na de behandeling met extensions, klant 5 Na
Voor de behandeling, klant 2 Voor
Na de behandeling met extensions, klant 2 Na
Voor de behandeling, klant 3 Voor
Na de behandeling met extensions, klant 3 Na
Voor de behandeling, klant 4 Voor
Na de behandeling met extensions, klant 4 Na

Google reviews

Wat onze klanten zeggen

Vijf sterren op Google, in hun eigen woorden.

  • Super blij met mijn nanoring extensions! Prachtig resultaat, supermooi gezet en precies wat ik wilde. Echt een aanrader!

    Priscilla M. Google review
  • Super fijne ervaring gehad hier! Super vriendelijke meid, en kwaliteit van het haar is ook super :) Zeker een aanrader, mocht je extensions willen proberen.

    Kiki W. Google review
  • Super blij met mijn extensions! Ziet er heel natuurlijk uit en de sfeer in de salon is heel fijn :-)

    Carenza S. Google review
  • Supermooi haar, Laura is echt super professioneel. Blijft altijd goed zitten. Ik kom hier graag

    Margo K. Google review
  • Voor de eerste keer omhoog laten zetten vandaag, hele lieve meid en tevreden over het resultaat!

    Femke B. Google review
  • Heel blij met me haartjes!!!

    Romy T. Google review
Het team van Extension House Salon in de salon

Waarom Extension House Salon?

Iedere behandeling begint bij jouw eigen haar en jouw wensen.

  • Persoonlijk advies en een passende kleurmatch
  • Keuze uit Nanoring Extensions en Invisible Butterfly Wefts
  • Professionele plaatsing en afwerking
  • Advies over lengte, volume en onderhoud
  • Een behandeling afgestemd op jouw wensen en je eigen haar
Extensions worden geplaatst in de salon

Zo werkt een afspraak

  1. Kies je behandeling

    Nanoring Extensions of Invisible Butterfly Wefts. Twijfel je? Vraag eerst gratis advies via WhatsApp.

  2. Boek je afspraak via Salonized

    Kies online een moment dat jou uitkomt.

  3. Bespreek je wensen

    Tijdens je afspraak bespreken we samen je wensen, kleur en lengte.

  4. Geniet van je nieuwe look

    Je gaat naar huis met advies over het verzorgen van je extensions.

De Extension Care-verzorgingslijn van Extension House met gouden borstel

Salonkwaliteit voor thuis

Extension Care by Extension House

Onze eigen verzorgingslijn, ontwikkeld voor extensions. Met de juiste verzorging thuis blijven je extensions langer mooi.

  • Shampoo · 250 ml

    Voor het zorgvuldig reinigen van je hoofdhuid en extensions.

  • Conditioner · 250 ml

    Verzorgt de lengtes en houdt ze zacht. Breng aan op de lengtes, niet op de bevestigingen.

  • Moisture Mask · 225 ml

    Intensieve verzorging voor wanneer je haar dat nodig heeft.

  • Leave-In Conditioner · 150 ml

    Aanvullende verzorging en makkelijker doorkammen.

  • Heat Protector · 150 ml

    Beschermt je haar tijdens föhnen en stylen met warmte.

  • Serum · 50 ml

    Voor verzorgde punten en een mooie glans.

  • Dry Shampoo · 200 ml

    Frist je haar op tussen twee wasbeurten door.

Shop Extension Care

Bestel je verzorging in onze webshop www.extensionhouse.nl

Veelgestelde vragen

Wat is het verschil tussen Nanoring Extensions en Butterfly Wefts?

Nanoring Extensions worden plukje voor plukje geplaatst en gemiddeld iedere 8 tot 10 weken omhoog geplaatst. Butterfly Wefts zijn banen haar die gemiddeld iedere 5 tot 6 weken omhoog worden geplaatst. Welke techniek bij jou past, bespreken we graag persoonlijk.

Welke haarlengtes en kleuren zijn mogelijk?

Je kiest uit 40, 50 of 60 cm. De kleur stemmen we persoonlijk af op je eigen haar, zodat de extensions mooi opgaan in je haar.

Wat kost het en hoeveel heb ik nodig?

Alle actuele tarieven voor Nanoring Extensions en Invisible Butterfly Wefts vind je op onze prijzenpagina. Alle prijzen zijn inclusief inzetten, knippen en stylen. Hoeveel je nodig hebt, hangt af van je eigen haar en je wensen: stuur ons een foto voor persoonlijk advies.

Hoe werkt onderhoud en omhoog plaatsen?

Nanoring Extensions plaatsen we gemiddeld iedere 8 tot 10 weken omhoog, Invisible Butterfly Wefts gemiddeld iedere 5 tot 6 weken. De tarieven voor omhoog plaatsen vind je op onze prijzenpagina.

Hoe bereid ik me voor op mijn afspraak?

Stuur vooraf via WhatsApp een foto van de achterkant van je haar, bij voorkeur in daglicht. Dan kunnen we je persoonlijk adviseren over techniek, kleur en hoeveelheid.

Kan ik mijn afspraak wijzigen of annuleren?

Neem zo snel mogelijk contact met ons op via WhatsApp of telefoon (06 39 77 37 90), dan kijken we samen naar een oplossing.

Ready for Your Dream Hair?

Ontdek welke extensions bij jou passen en plan je afspraak bij Extension House Salon.

Boek je afspraak